
11 Listopada świętowaliśmy w Muzeum Cypriana Kamila Norwida w Dębinkach, w Pałacu w tym dniu otwartym dla publiczności chcącej posłuchać muzyki. Nasz koncert pieśni patriotycznej wzbudził tak duże zainteresowanie, że słuchano nas w dwu sąsiadujących ze sobą salach. Zaśpiewaliśmy pieśni legionowe (m.in. „Rozkwitały pąki białych róż”, „Maki”, „Piechota”), powstańcze i partyzanckie ( m.in. „Marsz Mokotowa”, „Hej chłopcy”, „Deszcz jesienny”, „Kołysanka”). Dziękujemy Organizatorom i wszystkim naszym Słuchaczom.

Very gooⅾ website ʏߋu hɑve here but I was wondering
if you knew of any discussion boards that cover the same
topics discussed here? I’d really like to bе a рart of
community where I ϲan get opinions from other experienced individuals that sһare the same
interest. If you have any suggestions, please let me know.
Thank you!
Also visit my homepage trading platform