11 Listopada świętowaliśmy w Muzeum Cypriana Kamila Norwida w Dębinkach, w Pałacu w tym dniu otwartym dla publiczności chcącej posłuchać muzyki. Nasz koncert pieśni patriotycznej wzbudził tak duże zainteresowanie, że słuchano nas w dwu sąsiadujących ze sobą salach. Zaśpiewaliśmy pieśni legionowe (m.in. „Rozkwitały pąki białych róż”, „Maki”, „Piechota”), powstańcze i partyzanckie ( m.in. „Marsz Mokotowa”, „Hej chłopcy”, „Deszcz jesienny”, „Kołysanka”). Dziękujemy Organizatorom i wszystkim naszym Słuchaczom.

Jedna odpowiedź

  1. Very gooⅾ website ʏߋu hɑve here but I was wondering
    if you knew of any discussion boards that cover the same
    topics discussed here? I’d really like to bе a рart of
    community where I ϲan get opinions from other experienced individuals that sһare the same
    interest. If you have any suggestions, please let me know.

    Thank you!

    Also visit my homepage trading platform

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *